KÕIK TERASEST

Exmet Grupp toodab, müüb ja väärindab terast tööstuse ja ehituse tarbeks.

Suudame täita ka kõige keerukamad tellimused – operatiivselt ja paindlikult, tähtaegu austades ning sõna pidades.

+ t
TERASTOOTEID
tootmis- ja laopinda
1 +
Edukat projekti
1 +
Rahulolevat klienti

KÕIK TERASEST

Exmet Grupp toodab, müüb ja väärindab terast tööstuse ja ehituse tarbeks.

Suudame täita ka kõige keerukamad tellimused – operatiivselt ja paindlikult, tähtaegu austades ning sõna pidades.

t
TERASTOOTEID
TOOTMIS- JA LAOPINDA
1 +
Edukat projekti
1 +
Rahulolevat klienti

MEIE OLEME METALLITÖÖTLEMISE EKSPERDID

Exmet Grupi ettevõtted pakuvad ehitus-, masina- ja töötleva tööstuse ettevõtetele terasest ja metallist tooteid ning toormaterjali vääristavaid teenuseid.

Metalli töötlemiseks kasutame kõiki tänapäevaseid tehnoloogiaid, nagu laser-, plasma- ja gaasilõikus, CNC-profiilitöötlus jne.

ARMATUURTOOTED

Exmet RSE töö on terasarmatuuri tootmine ja turustamine – tegeleme kõigi armatuurproduktidega alustades armatuurvõrkudest, rangidest ja armatuurkarkassidest ning lõpetades sidumistraadiga.

TEENUSED JA TÖÖTLUS

Exmet Services töötleb, lõikab ja keevitab metalli nii, nagu klient soovib, aga ennekõike nii, nagu vaja. Oleme oma kvalifitseeritud spetsialistide kätte usaldanud parima metallitöötlustehnika Eestis.

TERASKOMPONENDID BETOONITÖÖSTUSELE

Exmet PA on on ülemaailmne betoonitööstuse terastarvikute tarnija. Exmet PA fookuses on lahenduste arendamine, mis tõstaksid efektiivsust nii monteeritavate elementide tehases kui ka ehitusplatsil.

HULGIMÜÜK

Exmet OÜ tegutseb terastoodete eksportija, importija ja hulgimüüjana. Meie tootesortiment katab kogu metallitööstuse toormaterjalide ning ehitussektori terasdetailide ja sarrustusvajaduse.

MÕTLEME KAASA JA MÕTLEME ETTE

Tänu Exmet Grupi ettevõtete sünergiale ja igapäevasele koostööle saame pakkuda klientidele 360° lahendusi.

Kasutame oma töös kõige moodsamaid metallitöötlemise tehnoloogiaid, et valmistada keerulisi konstruktsioone, kompleksseid tooteid ning luua meie partneritele suuremat lisaväärtust.

JÕUAME KIIRELT KOHALE JA TULEME ALATI VASTU

Exmet Grupi eesmärk on pakkuda oma klientidele valdkonna kiireimat tarnimist ja parimat teenindust.

Meie ettevõtted asuvad logistiliselt ideaalsetes asukohtades, mis annab eelise kauba transportimisel. Saame oma tooteid transportida maitsi, meritsi ja mööda raudteid.

TÄNASED OTSUSED PAREMAKS HOMSEKS

Me hoolime võrdselt nii loodus- kui ka sotsiaalse keskkonna jätkusuutlikkusest. Vähendame järjekindlalt tootmise ökoloogilist jalajälge ning toetame noori ja andekaid inimesi, kelle ettevõtmised kõnetavad meid ning Eesti ühiskonda laiemalt.