Tutvuge terase tulevikuga: külastage Exmet Gruppi 2024. a Nordbyggi messil!

Tutvuge terase tulevikuga: külastage Exmet Gruppi 2024. a Nordbyggi messil!

Exmet Grupil on hea meel kutsuda valdkonna kõiki professionaale endaga ühinema selle aasta Nordbyggi messil 23.–26. aprillil.

Nordbyggi mess on Põhjamaade suurim ehitushuviliste kohtumispaik, mis ootab igal teisel aastal külastajaid peale Rootsi ehitussektori ka ülejäänud Skandinaaviast, Balti riikidest ja Euroopast.

Terasetööstuse liidrite hulka kuuluva ettevõttega Exmet Grupp esitleme rõõmuga oma uusimaid edusamme ja tehnoloogiaid, mis on arendatud klientide vajaduste veelgi paremaks täitmiseks. Pakume ehitus-, masina- ja töötleva tööstuse ettevõtetele 360-kraadiseid teraslahendusi ehk meie kliendid saavad tellida oma projekti jaoks kogu toormaterjali ning täisvalmis tooted ühest kohast.

Exmet Services esitleb messil oma uusimaid teenuseid ning masinaid, sealhulgas toru- ja profiililaserlõikus- ning masintöötluspinki, samuti robotkeevituse võimalusi. Exmet RSE pakub laia valikut armatuurtooteid, nagu standard- ja erimõõdulisi serditud armatuurvõrke, range ja sirget armatuuri, mida on võimalik täpselt kliendi vajaduste järgi lõigata ja painutada. Samuti on me valikus täisvalmis armatuurkarkassid, mis tagavad ehitusettevõtetele olulise aja- ja tööjõukokkuhoiu. Peale selle tutvustab Exmet PA teraskomponente, mis on eurokoodeksite järgi disainitud. Exmet OÜ pakub regiooni juhtiva hulgimüüjana üle 1400 eri terastoote otse meie siselaost.

Ootame teid Nordbyggi messil boksis C10:51, kus Exmet Grupp tutvustab terasetööstuse tulevikku.

Leia meid:

VARASEMAD POSTITUSED

Kultuurisõber 2023, kultuurisõber, exmet, uudised

“Kultuurisõber 2024”

Exmet Grupil oli au olla nomineeritud auhinnale „Kultuurisõber 2023“, mida annab välja Eesti Kultuuriministeerium. See auhind tunnustab ettevõtteid ja toetajaid, kes on aidanud oluliselt kaasa meie

Loe edasi »