Ümberkorraldused Exmet Services majandustegevuses

Ümberkorraldused Exmet Services majandustegevuses

Exmet grupi tootmisettevõte, Exmet Services OÜ, alustas eelmisel aastal mitmeaastase investeerimisprogrammiga, mille eesmärgiks on laiendada metalli- ja masinatööstusettevõtetele pakutavaid teenuseid. Tänaseks on valminud uus tootmishooone koos uuendatud seadmepargiga. Uus tootmishoone on ehitatud spetsiaalselt meie tootmise vajadusi ja tänapäeva kõrgeid energiatõhususe eesmärke silmas pidades, sisaldades energiaallikana ka 1,1 MWh võimsusega päikeseparki. Uue tehasega toome turule unikaalset võimekust, mis võimaldab meie klientidel töödelda senisest suuremate parameetritega elemente. Tehtud investeeringute kogumaht ületab 16 miljonit eurot ja uuenenud seadmepark võimaldab ettevõttel suurendada oma turuosa ka Põhjamaades. Uue tehase rajamist ja seadmete ostu toetavad 15%-25% ulatuses EASi ja KredExi ühendasutus suurinvestori toetuse ja Norra Green ICT meetme raames. Investeeringute tulemusena loome 18 uut töökohta, mis on peamiselt suunatud kõrgelt kvalifitseeritud töötajatele.

Exmet on grupi tasandil langetanud strateegilise otsuse, et pärast töösolevate lepingute täitmist, lõpetatakse Eesti ehitussektorile suunatud keeviskonstruktsioonide tootmine. Eesmärgiks on fokuseerida uue strateegia elluviimisele ja olla partneriks ka ettevõtetele, kellele me varasemalt oleme olnud eelkõige konkurendid. Äriliini lõpetamise tulemusena koondame ettevõttest 24 ametikohta, aga sobilike teadmiste ja oskuste olemasolul pakume töötajatele ümberõppe võimalust.

Loodame, et tehtud investeeringud võimaldavad Exmet grupi partneritel oma tootmist tõhustada ja konkureerida edukalt eksportturgudel.

Leia meid:

VARASEMAD POSTITUSED

Kultuurisõber 2023, kultuurisõber, exmet, uudised

“Kultuurisõber 2024”

Exmet Grupil oli au olla nomineeritud auhinnale „Kultuurisõber 2023“, mida annab välja Eesti Kultuuriministeerium. See auhind tunnustab ettevõtteid ja toetajaid, kes on aidanud oluliselt kaasa meie

Loe edasi »