Exmet Services uus tootmisüksus toob kaasa paremad võimalused kogu Eesti metalli- ja masinatööstussektorile

Exmet Services uus tootmisüksus toob kaasa paremad võimalused kogu Eesti metalli- ja masinatööstussektorile

Exmet Services asub uuele kasvu- ja arenguteele. Alustasime tootmishoone ehitusega aadressil Vana-Narva mnt 10. Uus tootmisüksus suurendab oluliselt meie pakutavate teenuste hulka. Lisaks suuremale pinnale annab uus hoone hulgaliselt võimalusi veelgi komplekssemaid täisteenuseid pakkuda. Investeerime tuntavalt uuenduslikesse seadmetesse, mis parendavad meie teenuste kvaliteeti ning pakuvad klientidele mugavamaid võimalusi oma projekti jaoks kõik vajaliku ühest kohast ja täisvalmis lahendusena tellimiseks.

Uued teenused ja masinad esindavad meie pühendumust olla tehnoloogia ja innovatsiooni esirinnas ning vastata klientide vajadustele silmapaistva täpsuse ja tõhususega. Meie masinapark täieneb mitmete uute seadmetega, millest välja võiks tuua:

  1. Toru ja profiili laserlõikuspink, mille tehnoloogia on suurepärase täpsusega, võimaldades mitmesuguseid keerukaid lõikeid eri läbimõõduga torudele/profiilidele. Tänu sellele saame klientide spetsiifilistele nõudmistele pakkuda kohandatud lahendusi.
  2. Tipptasemel masintöötluspink on varustatud uuenduslike tööriistade ja automatiseerimisfunktsioonidega. See võimaldab meil teha täpseid ja nõudlikke töötlustoiminguid ningvalmistada keerukaid komponente tõhusalt ja filigraanselt.
  3. Lehtmaterjali laserlõikuspink automaatiseeritud laadimisega täiendab meie lehtmetalli töötlemise võimekust. See seade suudab hõlpsasti toime tulla eri paksusega lehtmetalli lõikamisega.
  4. Uued keevitusrobotid on suutelised tegema järjepidevalt kvaliteetseid keeviseid, tagades meie valmistatud toodete täpsuse ja lisades meile võimekuse teha suuremates seeriates tooteid. Robotitekasutamine suurendab tootmistõhusust, vähendades samas nii tootmisaega kui ka -kulusid.

 

Uus tootmishoone hakkab seisma meie enda toodetud konstruktsioonidel ning ehituspartneriks oleme valinud Nordecon Betoon OÜ (NOBE). Aastate jooksul on NOBE olnud metallkonstruktsioonide valdkonnas üks meie püsivamaid kliente ning hindame neid partnerina kõrgelt.

Exmet Services laienemine parandab silmanähtavalt ka meie pühendunud meeskonna töötingimusi. Peale selle on meil plaanis ka meeskonda laiendada, luues töökohad ligikaudu kolmekümnele uuele töötajale.

Oleme elevil, et saame teieni tuua uued ja täiustatud teenused. Kahtlemata suudame üheskoos ehitus- ja masinasektorile veelgi kvaliteetsemaid ning usaldusväärsemaid lahendusi pakkuda.

tootmishoone

Leia meid:

VARASEMAD POSTITUSED