Exmet Servicesi uus tootmishoone sai nurgakivi!

Exmet Servicesi uus tootmishoone sai nurgakivi!

Tähistasime 3. augustil oma ettevõtte järgmise peatüki algust, asetades pidulikult nurgakivi Exmet Servicesi uuele tootmishoonele aadressil Vana-Narva mnt 10.

Uus tootmisüksus on plaanitud valmima 2024. aasta kevadel ja tööde tegija Nordecon Betoon OÜ projektijuht Mihhail Varep kinnitas tseremoonial, et oleme graafikus.

Nurgakivi silindrisse pandi ajaloo tarbeks kiri Taavi Vesiaiu pöördumisega ja hoone projekteerimisplaanid mälupulgal, samuti leidis oma koha mitu teist õnnetoovat eset, nagu söetükk, pihlakaoks, rahatäht ja värske ajaleht.

Uus tootmisüksus on planeeritud meie ettevõtte ja klientide vajadusi täielikult arvestades. Näiteks investeerime 10 000 m2 netopinnaga hoone ehitamisel uuenduslikesse seadmetesse, mis aitavad parandada teenuste kvaliteeti ja kiirust. Tänu sellele saame pakkuda klientidele kompleksseid täisteenuseid, võimaldades neil kõik vajaliku projekti jaoks ühest kohast tellida.

Toru ning profiili laserlõikus- ja tipptasemel masintöötluspingid aitavad pakkuda kliendi spetsiifilistele nõudmistele kohandatud lahendusi. Uus hoone suurendab Exmet Servicesi tootmistõhusust, vähendades samas tootmisaega ja -kulusid. Lisaks loob see 30 uut töökohta, aidates kaasa piirkonna majandusarengule.

Exmet Services OÜ tegevjuht Taavi Vesiaid jagas oma mõtteid uue tootmishoone tähtsusest: „Liigume enda eesmärkide poole, optimeerides tootmisprotsesse, suurendades efektiivsust ja liikudes järjest kõrgema lisandväärtusega toodete poole. Uus tootmishoone on sümboliks meie otsustuskindlusele piire nihutada, väljakutseid vastu võtta ning terastöötlemise valdkonnas liidrirollis olla. See on koht, kus meie töötajad saavad areneda koos ettevõttega.“

Exmet Servicesi uus tootmishoone on meie pühendumuse tulemus parima kvaliteedi ja teeninduse pakkumisel. Oleme ootusärevuses selle uue lipulaeva võimaluste pärast ning usume, et see aitab meil sillutada teed edukale ja uuenduslikule tulevikule.

Leia meid:

VARASEMAD POSTITUSED