TIMESAVERS Series 42, 1350 HWRB

TIMESAVERS Series 42, 1350 HWRB

Meie masinapargi uusim täiendus TIMESAVERS Series 42, 1350 HWRB näitab terase töötlemise tehnoloogias märkimisväärset edasiminekut. See tipptasemel masin võimaldab lehtteraselementide teravate servade probleemideta nüristamist ning lõikeservade puhastamist, parandades seeläbi teie projektide kvaliteeti ja suurendades tõhusust.

TIMESAVERS Series 42, 1350 HWRB üks silmapaistvaimatest omadustest on selle enneolematu täpsus ümarate servade saavutamisel. Konstruktsioonielemendid või keerukad kujundused – TIMESAVERS tagab, et servad jääks veatult ümarad ning detailid lihvitud ning tulemuseks on siledam ja rafineeritum viimistlus. Peale selle toob uus tehnoloogia tänu lihvimisega pinnatöötlusele esile teraskomponentide veatu välimuse ja hea kvaliteedi, tagades nende vastavuse kõrgeimatele tööstusstandarditele.

TIMESAVERS Series 42, 1350 HWRB võimaldab ka suuri komponente lihtsasti töödelda, suutes saavutada servade ümardamise raadiusega kuni 2 mm ning saades hõlpsalt hakkama materjalidega, mille paksus on kuni 100 mm ja laius kuni 1300 mm.

Meie masin töötleb paljusid materjale, sealhulgas roostevaba terast, tsingitud teraslehte, alumiiniumit, süsinikterast ja vaske. Nii saame toota lehtteraselemente mitmesugustele tööstustele ja rakendustele.

TIMESAVERS Series 42, 1350 HWRB abiga saate oma projektidesse hõlpsalt lisandväärtust tuua, suurendades töö tõhusust ja parandades teraskomponentide kvaliteeti.

Leia meid:

VARASEMAD POSTITUSED